Kolejne porcje narkotyków trafiły do policyjnego depozytu

Kolejne porcje narkotyków trafiły do policyjnego depozytu

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje Sąd.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadząc na terenie miasta Świebodzice działania przeciwko przestępczości narkotykowej, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych.

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze w zamrażalniku w ujawnili woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona biała substancja to amfetamina.

W trakcie dalszego przeszukania w kolejnym pomieszczeniu w plecaku policjanci ujawnili woreczek strunowy z zawartością suszu w kolorze szaro-zielonym. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczony susz to marihuana.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 350 porcji handlowych tych narkotyków.

Nielegalny towar trafił do depozytu, a mężczyzna do policyjnego aresztu. W sprawie usłyszeli już zarzuty grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda miejska Policji w Świdnicy

Previous Jechał, a nie powinien
Next Plonów nie będzie

Może to Ci się spodoba

Na zakupy bez pieniędzy… Odpowiedzą za kradzież rozbójniczą

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych zatrzymali dwoje mieszkańców powiatu wałbrzyskiego podejrzanych o kradzież rozbójniczą w jednym z dyskontów samoobsługowych na terenie miasta. Teraz zatrzymanym grozi

Kolejne osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości trafiły w ręce świdnickich policjantów

Świdniccy policjanci w ciągu ostatniego weekendu zatrzymali na terenie naszego powiatu kolejnych 12 osób poszukiwanych, wszyscy Ci ukrywali się przed sądem oraz prokuraturą. Nie stawiają się na czynności procesowe, takie

Plonów nie będzie

Świebodziccy policjanci ujawnili i zlikwidowali „przydomową” plantację konopi indyjskich. W sprawie zatrzymano 29-latkę, która teraz odpowie przed sądem za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Grozić jej może kara nawet

Narkotyki i cofnięte uprawnienia

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali 34-latka, który wsiadł za kierownicę auta mimo cofniętych uprawnień. Ponadto okazało się, że mężczyzna posiadał narkotyki. Grozi mu kara do 3

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź